Tercihleriniz ne olursa olsun hayatta yapmak istediğiniz ve sizin genel isteklerinize uymayan, ama tadı süper olan çok şey yaparsınız. Bunlardan biri de hiç şüphe yok kim eğer sex ile arası olmayan birisi iseniz cinsel ilişkinin ta kendisidir. Herkesin cinsel ilişkiye girme sayısı değişir, ama benim ki son birkaç ayda bir tane idi. Ondan dolayı da çok da ihtiyacım yok gibi hissediyordum, fakat öyle bir şey başınıza gelir ki öyle çok düşünmeyen birisi bile bir anda sex manyağı gibi ortaya çıkabilir. Bazı kadınlar vardır ki insanın aklına bir anda sikişi getirir ve onu görünce her şey gider am ve yarak bir arada buluşur. İşte benim de öyle oldu ve birkaç gün önce yaşadığım olay bütün dengemi değiştirdi.

Hayatımda yaptığım bir iki tane sex aslında çöpten çıkmış meğerse. Bu son yaptığımda sanki yeniden doğmuş gibi hissettim ve her şeyin çok daha güzel olabildiğinin farkına vardı. Kız ile tanışmam ise sıradan bir şekilde bir yerde yemek yerken bakışma ile oldu. Çok da öyle birilerine bakan birisi de değilim yaptığım seksten de anlaşılacağı üzere, fakat bu kez ne olduysa bir anda gözüm gitti ona ve bir daha alamadım. Öyle bir seksilik, nasıl bir çekicilik varsa kadında aklın uçup gidiyor. 20 dakika boyunca hem bir şeyler yiyor hem de onu bacaklarından göğüslerinin her kıvrımına kadar tek tek süzdüm. Sonrasında ise hiç yapmadığım ve şimdiye kadar herkese çok kızdığım bir şeyi yaptım ve gittim masasına. Kendime inanamıyordum, fakat gittim ve merhaba deyip, oturabilir miyim diye sorum. O da tabiki dedi ve ben de ne olduğunu anlamadan bir anda yanında budum kendimi.

Konuşmaya başladık ve ben hemen kusura bakma, fakat ilk defa birinin çekiciliği beni bu kadar etkiledi ve yanına gitmek zorunda kaldım dedim. O da önemli değil boşver dedi ve biz konuşmaya devam ederek oradan çıktık ve ben ikinci bombayı patlatarak evime davet ettim. Neler yaptığımın hiç farkında olmadan, sanki içimden başka birisi benim yerime konuşuyormuşçasına her şeyi yapıyordum ve bir anda da yine evde buldum kendimi onunla. Eve girer girmez resmen üzerine atladım ve götünü yakaladım elimle ve diğer yandan dudaklarına yapıştım. İnanılması güç şeylerdi benim için ama devamı daha da haşin olacaktı. Kıyafetin üzerinden amını kurcalamak ve göğüslerini yavaş yavaş açıp dakikalarca emmek ve ısırmak o kadar eğlenceliydi ki. Her şey daha da güzel geçiyordu.

Amını açtım ve külotunu çıkartıp kokladım. İçimden neler geçiriyorsam her şeyi tek tek yaptım ve daha fazlası da geliyordu. Yarağım iyice dikleşmişti kendi kendine ve onun ağzına vermeden direkt olarak yaladığım amına soktum. Müthiş bir zevkti. Soktukça o da zevkini daha da fazla alıyordu ve gülüp daha hızlı yap diyordu. Her yerini yalamak istiyordum ve tek hepsini yaptım. Amının o hali beni müthiş zevklere doğru iterken yarağımı ağzına sokmak istedim ve o da dur dedi aldı eline iyice ovaladı. Sonra sertçe soktu ağzına ve defalarca yaladı. Tekrar amına yöneltti ve pozisyonunu değiştirip yine aldı içeri. Soktum çıkardım ve zevkin nasıl bir şey olduğunu ilk defa anlamıştım. Aylar sonra yaptığım ilk sex aslında ömrümün de belki en zevkli işi olmuştu. En son artık kudurmuştum ve fışkırtma zamanım da geliyordu. Bir anda çıkarttım ve tüm vücudunu beyaza boyadım.

happy wheels 2 demo

Yorum Yaz

Mail adresiniz görünmeyecektir. Alanları doldurmak zorunludur *

*