Yeni bir şeyler denemenin vakti gelmişti dedim ve farklı tarzda kızlarla da beraber olmaya başladım. Bar ortamlarında her türü zaten bulursunuz ya ondan dolayı ben de her gece birkaç farklı yere gidip orada en enteresan tipte, fakat kendine güvenen ve güzel kızları düşürmeye çalıştım. Enteresan maceraları da bu şekilde yaşamaya başladım diyebilirim. Sikişin en ateşlisini, beni sikmeye çalışan kadınları bulmaya başladım. Gerçekten aklımdan geçmeyecek fantezileri yapmaya çalışan ve yataktan kaçmak zorunda kaldığım tipler de olmadı değil.

Gündüzleri bazı ortamlar yaratılır arka bahçelerde. Onları bulduğunuz zaman çok daha verimli sex yapacak kızları da bulurmuşunuz onu keşfettim. Geceden daha fazla gündüz bulmaya da başladım. Bazı toplanma alanları oluyor değişik tenha yerlerde. Oraları öğrendiğinizde artık yepyeni cinsel ilişkiler, en pembesinden veya karasından amlar da bulmaya başlıyorsunuz. Geçenlerdeki en son sex ziyafetimdeki sikiş anını ve oraya nasıl geldiğimizi ise şimdi anlatmak istiyorum. Siz de duyduğunuzda yok artık diyebilirsiniz, fakat bire bir yaşanmış bir olay olduğunu çok çabuk anlayacaksınız.

Ben yine başka biri için dolaşırken ortamlarda, bir kızın bana baktığını gördüm. Zaten etrafa bakınıyoruz ya bu kez onun da etrafa bakındığını görebiliyorsunuz. Fark ettim ve ben hiç yerimden kımıldaman baktım o geldi ve elindeki içkiyi bana verdi. Oldukça sert ve erkeksi bir konuşması vardı, fakat cinsel yönden normal birisi olduğu belliydi her halinden. Kaçalım mı buradan bana dedi. Ben son zamanlarda her türden tipi görmüştüm de direkt bana gelip eve götürmek isteyenle ilk defa karşılaşıyordum. Böyle olunca ve kızın da çok dobra odluğunu anlayınca ne yapacağız dedim. Biliyordum onun direkt söyleyebilecek durumda olduğunu ve o da sikişe dedi. Yüzüne baktım ve gülerek, iyi tamam o zaman hadi gidelim dedim. Yolda giderken büfeden alkolleri doldurdu torbaya ve sonra da evine ulaştık.

Eve gittik ben içeride otururken o odasına gitti ve üstünü değiştirdi. Üstünü değiştirdi derken sadece çıkartmış, fakat hiçbir şey giymemişti. Çıplak bir şekilde yanıma geldi ve biraları getirdi. Ağzım açık kalmıştı. O şekilde biraz içtikten sonra beni tuttu içeri götürdü ve soymaya başladı. Bu sırada da tüm vücudumu yalamaya başladı. Dediğim gibi çok enteresandı başlangıcı ve devamı da o şekilde geliyor. Yarağımı açtıktan sonra bir yandan eliyle iyice sıkıştırıyor diğer yandan da ayağa kalkıp benimle öpüşmeye ve dudaklarımı ısırmaya çalışıyordu. İyice kendinden geçmiş gibi davranmaya başladı. Beni yatağa itti ve direkt olarak yarağımın üstüne oturdu ve bütün gücüyle zıplayıp sanki amını parçalamaya çalışırcasına zevk almaya çalışıyordu. Arka arkaya attığı çığlıklar şimdi bile kulağımda çınlıyor. Dakikalarca bir yandan amının üst kısmını ovalayıp diğer yandan da kendini siktiren bu kız sonrasında da yalasana hadi demeye başladı.

Amını ikiye ayırdı ve en dibine kadar yalatmaya başladı. Aklınıza gelmeyecek kadar garip şeyler istemeye başladı. Bir yandan sikerken diğer yandan boğazını yalamamı ve hafifçe ısırmamı istedi. Sonra da direkt olarak göt deliğini ayırarak oraya sokturdu. Müthiş bir cinsel yeteneği vardı. Zevki en tepede yaşayan ve orgazm olamadığı için de hep daha aşırı şeyler isteyen bir tipti. Ağzına soktuğum yarağımı boğazının en dibine kadar kökleterek kendine acı çektirmeye çalışıyordu. Sonrasında taşaklarımı dakikalarca yaladı ve eliyle yarağımı ovuşturarak ağzına boşalmamı sağladı. Ağzına aldığı onca şeyi tükürüp tekrar ağzına alıyordu. Sikiş sonrası içeri gittik ve içmeye devam ettik. Gece boyunca kıyafetleri giymeme izin vermedi ve ikimizde çıplak şekilde sabahladık.

happy wheels 2 demo

Yorum Yaz

Mail adresiniz görünmeyecektir. Alanları doldurmak zorunludur *

*

3 Comments