Yarağı iyi tutmasını bilmek lazım. Eğer sürekli olarak erkeklerle beraber oluyorsan ve farklı erkeklerle sikişiyorsan, başta bilmen gereken kural birçoğunda erken boşalma sorunu olacağıdır. Ondan dolayı da ben her cinsel ilişkiye girdiğim erkekte hem yarağıyla oynarken hem de sikişirken son derece dikkatli olurum ve onun boşalma süresini uzatmak için türlü türlü dikkat dağıtıcı, daha doğrusu dikkatini yarağından ve amımdan başka bir noktaya çekmeye çalışırım.

Bu iş kuraldır aslında. Eğer uzun metrajlı bir sikiş istiyorsan, zevk almak ve karşındakine de zevk vermek istiyorsan, bir kadın olarak karşındaki erkeği iyi tanımalı ve onun isteklerini, özelliklerini, zaaflarını bilmelisin. Daha dün sikiştiğim herif neredeyse kendi kendine 2 dakika içerisinde boşalıyordu. Bununla yatağa girdik ve ben soyunmaya başladım. Baktım bu beni görüp mastürbasyon yapmaya başladı. Ben soyundukça, göğüslerimi, götümü ve en son amımı gördükçe daha da sert asılmaya başladı yarağına ve baktım neredeyse boşalacak, hemen müdahale ettim.

Bir yandan yarağı yalarken, diğer yandan da ona bakmak, kimi zaman farklı şeyler söylemek ve onu konuşturmak iyi gelecektir. Ben de hemen ona öyle yaptım. Çünkü herif tamamiyle boşalmaya çok müsait. Bir yandan göğüslerimle yarağını sıvazlarken, diğer yandan da bakıyorum yine gözler gidiyor, hemen bırakıp ayağa kalkıyorum ve öpüşmeye başlıyoruz. Göğüslerimle oynattım dakikalarca. Hem diri hem de dik göğüslerim, her erkek tarafından arzulanacak cinstendir. Sadece “tity fuck” yani göğüslerimi bile sikmek isteyenler oluyor.

Amımı açtım daha sonra ve yalamaya başladı. Pembemsi orta boyutu bir amım vardır. Yanakları pek ayrılmamış ve karşıdan baktığında taptaze görülen cinstendir. Bir erkek gördüğü zaman çıldırmaması mucizedir. Kimi zaman kızlarla sikiştiğimiz zaman bile onlar da hayran kalırken, değil ki azmış bir erkek delirmesin. Yalamaya başladıktan sonra yarağı biraz kendine geldi ve en azından sikmek için belli bir kredi kazanmış oldu. Artık sikiş zamanı ve tuttu yarağını ve sokmaya başladı. Güzel bir hareketle yavaş yavaş ve tutarak, ince ince soktu. Beğendim bunu ve ben de ödüllendirmek için daha istekli bir hale büründüm. Bir kadının istekli olması erkeği daha da azdırır ve zevke getirir çünkü.

Bir yandan sikiyor, diğer yandan da göğüslerime dokundurarak çift taraflı zevk alıp veriyordum. Hem de sadece yarağı ve amı düşünmemiş oluyor ve boşalma sorunu da ortadan biraz da olsa kalkıyordu. Pozisyon değiştirmiştik ve arkama geçti yatakta ve öyle sokmaya başladı. Bir yandan amıma sokuyor ve beni bağırtıyordu, diğer yandan da vücudumu yalıyordu. Harika işler çıkartmaya başlamıştı. Çabucak boşalacakken bir anda usta pornocular gibi sikmeye başlamıştı. Muhteşem seksler her zaman idealimdir ve olduğu zaman da benim kafa bir milyon olur.

Sanki sarhoş gibi olmuştum ve ben de artık her şeyimi vermeye başlamıştım. Kah götüme sokturuyorum ve acayip acayip bağırıyordum, kah göğüslerimi siktiriyor ve farklı tatlar alıyordum. Onun da yavaş yavaş pili bitmeye başlamıştı. Belliydi artık ve pek de bir şey yapılamazdı zaten bu saatten sonra. Şimdi boşaldığında zaten bir dünya çıkartacaktı içinden bu kadar beklettiği için. Ben göğüslerimi hazırladım, o götüne boşalayım dedi. Ben de istiyorsan boşal dedim ve götümün üstüne fışkırttı. Baktım çıkarttıktan sonra kendini yatağa attı ve hali kalmamıştı. Tabi hem o kadar enerji harcadı, hem de benim gibi karıyı nerede bulacak da sikecekti şimdiye kadar. İnanılmaz deneyimdi onun için, ben de sex ihtiyacımı karşılamış oldum hem de.

happy wheels 2 demo

Yorum Yaz

Mail adresiniz görünmeyecektir. Alanları doldurmak zorunludur *

*

3 Comments